PRZEDSPRZEDAŻ – Osiedle Laguna

Uwaga! Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w naszej najnowszej inwestycji. Poznaj Osiedle Laguna.

To komfortowe mieszkania dla rodzin, zlokalizowane nieopodal kompleksu Błękitnej Laguny w Siechnicach przy ulicy Henryka III, w specjalnej cenie w przedsprzedaży – już od 5150 zł/m2

 

Siechnice dziś to prężnie rozwijająca się miejscowość, która swoim mieszkańcom oferuje wszystko, co jest potrzebne do życia, bez konieczności regularnych wizyt w nieodległym Wrocławiu. Miejsca do aktywnego wypoczynku, bogata oferta lokali handlowych i usługowych, świetna gastronomia oraz oczywiście konieczne zaplecze jeśli chodzi o edukację najmłodszych.

 

Od ścisłego centrum Wrocławia inwestycję dzieli jedynie 12 kilometrów. Taki dystans pokonuje się nawet w godzinach szczytu w okolicach maksymalnie 30 minut.

 

Położenie inwestycji to dla przyszłych mieszkańców wiele wymiernych korzyści. To przede wszystkim tereny rekreacyjne, których najważniejszym elementem jest zalew Błękitna Laguna.

Tereny spacerowe, miejsca aktywnego wypoczynku, a na samym końcu cisza, spokój i oderwanie od wielkomiejskiego hałasu.

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się Hala Sportowa OSiR, boiska i korty tenisowe, będące doskonałym uzupełnieniem terenów spacerowych. Same Siechnice są również miejscem, w którym na wyciągnięcie ręki dostępna jest miejska infrastruktura ze szkołami, sklepami i wieloma innymi punktami handlowo-usługowymi, które dostępne są dla mieszkańców w niewielkiej odległości do pokonania w trakcie spaceru.

 

Sam kompleks Błękitna Laguna, dzięki głosom Mieszkańców na projekt „Zrób SiechNICE – Błękitna Laguna dla Mieszkańców”, otrzymał dofinansowanie na inwestycje na terenie kąpieliska. Uzyskana kwota została przeznaczona na wybudowanie plaży, boiska do piłki siatkowej i pomostu. W planach jest także budowa m.in. przystani kajakowej, strefy rekreacji dla dzieci, strefy fit, miejsca do rozpalenia ogniska i grilla.

 

Wokół miejsca, w którym powstanie Osiedle Laguna, dostępne są też liczne ścieżki doskonale nadające się do codziennych spacerów czy przede wszystkim dłuższych, rowerowych wycieczek. Siechnice są punktem startowym dla kilkudziesięciu kilometrów malowniczo poprowadzonych tras, nieopodal biegnie także Rowerowy Szlak Odry, który zaczynając się w Chałupkach i kończąc w Kostrzynie nad Odrą ma aż 1064 km długości.

 

Siechnice znajdują się jedynie 12 kilometrów od ścisłego centrum Wrocławia. Komunikację i dojazd do samego centrum aglomeracji ułatwiają leżąca 2 kilometry stąd Wschodnia Obwodnica miasta oraz znajdująca się nieopodal osiedla stacja PKP, z której podróż do centrum zajmuje jedynie 8 minut. Przy czym wielokrotnie kursujące w ciągu dnia pociągi zatrzymują się jedynie na dwóch stacjach.

 

Do stolicy Dolnego Śląska dojechać można również autobusami komunikacji miejskie, przy czym czas przejazdu np. do Galerii Dominikańskiej zajmuje również około 30 minut. Istotnym czynnikiem wpływającym na komunikację jest także niewielka odległość od autostrady A-4. Pokonanie 11 kilometrów do SPO Kraków zajmuje zwykle około 15 minut.

 

Projekt Osiedla Laguna zakłada realizację nowoczesnej inwestycji (budynków wielorodzinnych), której oferta skierowana będzie przede wszystkim do osób młodszego pokolenia, poszukujących mieszkania w dobrej lokalizacji, niewielkiej odległości od centrum Wrocławia oraz przede wszystkim w atrakcyjnym przedziale cenowym.

 

Każdy z budynków to mieszkania o powierzchni od 42 do 58 m2 znajdujące się na trzech kondygnacjach, przy czym na każdej z nich znajdują się jedynie dwa lokale mieszkalne. Mieszkania dostępne na parterze posiadać mają ogródki o powierzchni nawet do 162 m2, niektóre położone na pierwszym piętrze tarasy (do 16 m2), natomiast lokale na pierwszym i drugim piętrze duże balkony (7 m2).

 

Wszystkie budynki w ramach całego osiedla charakteryzować się będą nowoczesną architekturą. Do każdego mieszkania przypisane będzie miejsce postojowe oraz komórka lokatorska, natomiast cała inwestycja ogrzewana będzie miejskim ciepłem.

 

Cechą łączącą wszystkie lokale inwestycji będzie doskonałe doświetlenie mieszkań oraz odpowiednie zaprojektowanie poszczególnych pomieszczeń, dających przyszłym mieszkańcom pełną swobodę w kwestii ich urządzenia pod kątem indywidualnych potrzeb.

Kilka ważnych faktów:

> powierzchnia mieszkań od 43 do 62 m2

> dostępne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie

> na parterze ogródki (do 162 m2)

> na pierwszej kondygnacji tarasy (16 m2)

> duże balkony (7 m2)

> nowoczesna architektura

> ciepło miejskie

Dlaczego warto?

> Siechnice – dynamicznie rozwijające się miasto

> kkompleks Błękitna Laguna

> ścieżki rowerowe i spacerowe

> hala sportowa

> miejska infrastruktura

> 12 km od Wrocławia

tel.: 71 785 59 81 do 82


Wrocław, ul. Nowy Świat 30

Budynek Nicolas Business Center

(róg ul. Św. Mikołaja)

Biuro sprzedaży

biuro@republikawnetrz.pl

Anna Rubas
+48 601 561 111


Aleksander Walczak
+48 605 111 432

Agnieszka Kozak
+48 601 671 111

Kredyty

kredyty@republikawnetrz.pl

Piotr Remian
+48 508 222 148