Halo Apartamenty

Wyjątkowy Apartamentowiec Halo został oddany do użytkowania w 2021 roku. To co wyróżnia go na mapie wrocławskich inwestycji to przede wszystkim prestiżowa lokalizacja, doskonałe wykończenie wnętrz, bliskość centrów biznesowych, wykwintnych restauracji oraz wielu atrakcji turystycznych – wszystko to sprawia, że to idealne miejsce do życia.

 • 131

  Apartamentów

 • 25 - 80 m2

  Różnorodne metraże

 • Materiały

  Wysokiej jakości materiały i izolacje

 • Dodatki

  Stacje ładowania pojazdów elektrycznych,

  video-domofon, wnętrza z elementami klinkieru

Apartamenty HALO to inwestycja doskonała – solidna, efektowna i efektywna zarazem. Do dyspozycji Klientów w 2021 roku oddaliśmy 131 wygodnych apartamentów o zróżnicowanych metrażach.

Dzięki idealnemu położeniu (w ścisłym centrum Wrocławia), a także okolicznym atrakcjom, Apartamenty HALO stał się miejscem wyjątkowym. Historia miasta widoczna jest na każdym kroku, w każdej otaczającej inwestycję uliczce, a wszystko to zaledwie kilka kroków od Starego Miasta, pięknego parku staromiejskiego czy Narodowego Forum Muzyki. Prawdziwy europejski tygiel, w którym miesza się wielowiekowa tradycja z energetyczną nowoczesnością.

Szeroki przekrój dostępnych apartamentów sprawił, że zarówno inwestorzy, jak i osoby poszukujący mieszkania dla siebie znalazły w ofercie najbardziej optymalne rozwiązanie, a sama inwestycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród Wrocławian. Aktualnie wszystkie apartamenty są sprzedane i wykończone.

Mieszkania o metrażach od 25 m2 do 80 m2 z wygodnymi balkonami lub loggiami zlokalizowane zostały w dwóch apartamentowcach, które powstały w drugiej linii zabudowy, co gwarantuje spokój i błogą ciszę. Na parterze przewidziane zostały lokale handlowo-usługowe podnoszące komfort mieszkańców oraz prestiż inwestycji.

Zadbaliśmy o to, aby mieszkańcy Apartamentów HALO czuli się jak u siebie w domu. Części wspólne zaprojektowanie i wykonane zostały z wyjątkową starannością. Zadbaliśmy o odpowiednie wyciszenie apartamentów, a także doskonały wygląd zewnętrznej części inwestycji. Zastosowaliśmy innowacyjne materiały wykończeniowe, takie jak płyty włókno-cementowe, płytki winylowe czy mineralno-kwarcowe. Dla bezpieczeństwa mieszkańców obiekt będzie monitorowany.

Inwestycja realizowana jest na terenie Przedmieścia Świdnickiego, które sukcesywnie jest rewitalizowane przez miasto. W związku z planowaną rewitalizacją jest to ten obszar miasta, na którym ceny nieruchomości będą sukcesywnie rosnąć, dlatego była to ciekawa opcja pod zakup inwestycyjny.

tel.: 71 785 59 81 do 82


Wrocław, ul. Nowy Świat 30

Budynek Nicolas Business Center

(róg ul. Św. Mikołaja)

Biuro sprzedaży

biuro@republikawnetrz.pl

Anna Rubas
+48 601 561 111


Nikola Fidler-Poręba
+48 607 274 777


Kredyty

kredyty@republikawnetrz.pl

Piotr Remian
+48 508 222 148

DZIAŁ TECHNICZNY

Jakub Bolisęga tel.+48 607387733