Osiedle Nowa Żórawina

24 mieszkania – 3 lub 4-pokojowe - o dużych metrażach.

ZREALIZOWANE

Kameralne osiedle budynków mieszkalnych, położone w miejscowości Jaksonów.

Osiedle Nowa Żórawina położone jest 20 km na południe od miasta Wrocław, w Jaksonowie (gmina Żórawina).
Usytuowanie osiedla w tej odległości pozwala na zachowanie jego kameralnego i cichego charakteru. To miejsce idealne dla tych, którzy cenią sobie spokój.
Położenie blisko miasta pozwala na szybki dojazd do pracy – samochodem lub komunikacją autobusową podmiejską. Dojazd do centrum zajmuje około 30 minut, do Bielan Wrocławskich – 15 minut.
Bez problemu można skorzystać z komunikacji podmiejskiej – z Jaksonowa można dojechać do centrum Wrocławia liniami autobusowymi nr 513 i 523.
W centrum Jaksonowa znajdują się: kościół, sklep spożywczy, kiosk, przystanek autobusowy, a także przychodnia NFZ. W centrum Żórawiny zaś: apteka, bank, bankomat, stomatolog, sklepy spożywcze i cukiernicze. Do najbliższego centrum handlowego mieszkańcy dojadą w 10 minut.

Obecne na osiedlu znajdują się 2 trzykondygnacyjne, podpiwniczone budynki mieszkalne w stanie surowym otwartym, które zostały zakupione przez inwestora od Gminy Żórawina. Zostaną one poddane generalnemu remontowi, dzięki czemu powstaną w nich razem 24 mieszkania – 3 lub 4-pokojowe – o dużych metrażach 66-77 m2, w atrakcyjnej cenie 1990 zł/ m2.

Podpiwniczenie budynków pozwala na przyporządkowenie do każdego lokalu piwnicy. Dla mieszkańców, którzy będą potrzebowałi więcej miejsca prewidzieliśmy możliwość dokupienia dodatkowej piwnicy. Mieszkania na parterze i piętrze posiadają balkony, a do mieszkań na najniższej kondygnacji dodatkowo będą przynależeć spore ogródki.
Do każdego mieszkania przynależy jedno miejsce parkingowe. Ewentualna możliwość zrezygnowania z miejsca parkingowego będzie możliwa w przypadku, gdyby inny klient potrzebował dwóch miejsca.

Inwestycja będzie realizowana jako przedsięwzięcie deweloperskie zgodnie z rygorami „ustawy deweloperskiej”. Harmonogram prac będzie dostępny do pobrania przed końcem września w zakładce „Do pobrania”. Zakończenie wszystkich prac budowlanych planowane jest na koniec sierpnia 2015 r.

Najważniejsze prace będą obejmować:

– Obniżenie wysokości budynków
– Wymianę elementów konstrukcyjnych dachów oraz całkowitą wymianę pokryć dachowych
– Instalację kotłowi w budynku B, która będzie ogrzewać oba budynki
– Instalację oczyszczalni ścieków – zostanie ona wkopana w grunt koło parkingu
– Budowę oświetlonego parkingu
– Budowę placu zabaw, ścieżek, ogródków i innej infrastruktury
– Remont części wspólnych budynków
– Doprowadzenie mieszkań do stanu deweloperskiego, czyli montaż drzwi wejściowych, okien, kaloryferów, parapetów wewnętrznych, wylanie posadzek, wytynkowanie ścian, rozprowadzenie instalacji

Blisko Wrocławia

To miejsce idealne dla tych, którzy cenią sobie spokój.

Galeria

Przedstawione wizualizacje oraz rzuty są poglądowe i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. W toku realizacji inwestycji niektóre elementy mogą ulec zmianie.

Dziennik budowy

ZDJĘCIA Z BUDOWY