Osiedle Laguna – Komfortowe mieszkania dla rodzin

Osiedle Laguna to miejsce, gdzie poczujecie, że jesteście u siebie

Wyobraź sobie osiedle idealne zarówno dla singla, par, jak i rodzin z dziećmi. Aby spełnić oczekiwania przyszłych mieszkańców, w ramach nowej inwestycji Osiedle Laguna zaprojektowaliśmy 180 mieszkań, aż 270 miejsc parkingowym oraz komórki lokatorskie. Dla każdego z lokali dostępny jest spory balkon, duży taras lub wygodny w utrzymaniu ogródek. Na uwagę zasługuje również wyjątkowa, niezwykle kameralna, niska zabudowa. Wszystko to zaledwie krok od terenów zielonych oraz tras spacerowo-rowerowych i tylko dwa kroki od kompleksu Błękitna Laguna.

 • Stacja
  uzdatniania wody
 • Wygodne mieszkania
  o powierzchni od 43
  do 62m2
 • Ogródki o powierzchni
  do 163m2 przypisane
  do mieszkań na parterze
 • Tarasy o pow.17,5m2 lub
  balkony o pow. 7m2
  dostępne dla pozostałych
  mieszkań
 • Spokój i relaks

  Osiedle Laguna to nowoczesne, kameralne miejsce do życia, które zlokalizowane zostało w Siechnicach nieopodal Wrocławia. Takie położenie zapewnia ciszę i święty spokój na co dzień. Wszystko to w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, dzięki której nie musicie rezygnować z wielkomiejskich atrakcji czy przyjemności. Zero kompromisów, czysta przyjemność z mieszkania.

  Osiedle Laguna to najlepsza alternatywa dla poszukujących atrakcyjnych cenowo mieszkań w otoczeniu natury dla siebie i swojej rodziny.

 • Kameralna oaza

  Poszczególne budynki bardziej przypominają małe wille miejskie niż bloki.

  W każdym z nich znajdują się dwie klatki, a w nich tylko sześć mieszkań – po dwa na każdym piętrze. Mają one powierzchnię od 43 do 62 m2, a więc z powodzeniem staną się nową oazą dla Ciebie i Twojej rodziny. Jeżeli szukasz większego komfortu, to mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają wygodne ogródki o powierzchni do 163 m2.

  To idealna przestrzeń do zabawy dla dzieci. Miejsca wystarczy również dla Ciebie, abyś mógł spędzać wspólne chwile z najbliższymi i odpocząć
  po ciężkim tygodniu pracy. Niektóre lokale na pierwszym piętrze posiadają taras o powierzchni 17,5 m2, natomiast pozostałe mieszkania na pierwszym
  i drugim piętrze wyposażone są w balkony o powierzchni 7 m2.

  Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie plac zabaw, który ucieszy najmłodszych i pozwoli im nawiązać nowe znajomości w piaskownicy oraz wygodna wózkownia.

 • Wygoda

  Nowoczesna architektura budynków to kolejny znak rozpoznawczy Osiedla Laguna.

  W pakiecie z mieszkaniem możesz zakupić wygodne miejsce postojowe oraz komórkę lokatorską, w której bezpiecznie schowasz rodzinne skarby. Dla zapewnienia wygody cała inwestycja podłączona zostanie do sieci miejskiego ogrzewania, dzięki czemu miesięczne koszty utrzymania pozostaną niewielkie. A o dobrą jakość wody zadba stacja uzdatniania, w którą zaopatrzone zostanie osiedle.

  Nie bez znaczenia dla komfortu mieszkańców jest fakt, iż każde z mieszkań jest doskonale doświetlone dzięki odpowiedniej liczbie okien. Przemyślany projekt całej inwestycji sprawia, że urządzone przez Ciebie, wymarzone, rodzinne mieszkanie będzie nie tylko piękne, ale również w pełni funkcjonalne.

 • Mieszkanie bez wkładu własnego

  Wybrane lokale dostępne z kredytem mieszkaniowym z gwarantowanym wkładem własnym:

  * Brak wymogu wkładu własnego

  * Możliwość spłaty części kapitału przez BGK z tytułu spłaty rodzinnej

  * Kredyt udzielony w walucie PLN, na okres co najmniej 15 lat

  * Możliwość sfinansowania kredytem remontu/ wykończenia mieszkania

Skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży i zrób pierwszy krok w stronę własnego „M”.

  tel.: 71 785 59 81 do 82


  Wrocław, ul. Nowy Świat 30

  Budynek Nicolas Business Center

  (róg ul. Św. Mikołaja)

  Biuro sprzedaży

  biuro@republikawnetrz.pl

  Anna Rubas
  +48 601 561 111


  Aleksander Walczak
  +48 605 111 432

  Agnieszka Kozak
  +48 601 671 111

  Kredyty

  kredyty@republikawnetrz.pl

  Piotr Remian
  +48 508 222 148