Osiedle Laguna – Komfortowe mieszkania dla rodzin

Osiedle Laguna to miejsce, gdzie poczujecie, że jesteście u siebie

Wyobraź sobie osiedle idealne zarówno dla singla, par, jak i rodzin z dziećmi. Aby spełnić oczekiwania przyszłych mieszkańców, w ramach nowej inwestycji Osiedle Laguna zaprojektowaliśmy 180 mieszkań, aż 270 miejsc parkingowym oraz komórki lokatorskie. Dla każdego z lokali dostępny jest spory balkon, duży taras lub wygodny w utrzymaniu ogródek. Na uwagę zasługuje również wyjątkowa, niezwykle kameralna, niska zabudowa Wszystko to zaledwie krok od terenów zielonych oraz tras spacerowo-rowerowych i tylko dwa kroki od kompleksu Błękitna Laguna.

 • Wygodne mieszkania
  o powierzchni od 43
  do 62m2
 • Ogródki o powierzchni
  do 163m2 przypisane
  do mieszkań na parterze
 • Tarasy o pow.17,5m2 lub
  balkony o pow. 7m2
  dostępne dla pozostałych
  mieszkań
 • media miejskie
 • Spokój i relaks

  Osiedle Laguna to nowoczesne, kameralne miejsce do życia, które zlokalizowane zostało w Siechnicach nieopodal Wrocławia. Takie położenie zapewnia ciszę i święty spokój na co dzień. Wszystko to w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, dzięki której nie musicie rezygnować z wielkomiejskich atrakcji czy przyjemności. Zero kompromisów, czysta przyjemność z mieszkania. Siechnice to idealne miejsce dla wszystkich osób, które chcą odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku. Atuty lokalizacji takie jak bliskość terenów zielonych oraz bardzo dobra komunikacja, sprawiają, że nowe mieszkania w Siechnicach cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

  Osiedle Laguna to najlepsza alternatywa dla poszukujących atrakcyjnych cenowo mieszkań w otoczeniu natury dla siebie i swojej rodziny. Chcesz kupić nowe mieszkanie? Siechnice są zaoferują Ci wszystko to, co potrzebujesz, aby móc wypoczywać i relaksować się po ciężkim dniu pracy. Sprawdź w naszym biurze mieszkania, które są jeszcze dostępne!

 • Kameralna oaza

  Inwestycja położona w Siechnicach nieopodal Wrocławia jest położona z dala od centrum, ale dojazd do stolicy Dolnego Śląska jest znakomity. Poszczególne budynki bardziej przypominają małe wille miejskie niż bloki.

  W każdym z nich znajdują się dwie klatki, a w nich tylko sześć mieszkań – po dwa na każdym piętrze. Mają one powierzchnię od 43 do 62 m2, a więc z powodzeniem staną się nową oazą dla Ciebie i Twojej rodziny. Każde, kilku pokojowe mieszkanie ma przydzielone również pomieszczenie gospodarcze, w którym możesz stworzyć domową spiżarnię lub miejsce do przechowywania innych rzeczy. Jeżeli szukasz większego komfortu, to mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają wygodne ogródki o powierzchni do 163 m2.

  Przestrzeń z dużym ogrodem jest idealna do zabawy dla dzieci. Miejsca wystarczy również dla Ciebie, abyś mógł spędzać wspólne chwile z najbliższymi i odpocząć
  po ciężkim tygodniu pracy. Niektóre lokale na pierwszym piętrze posiadają taras o powierzchni 17,5 m2, natomiast pozostałe mieszkania na pierwszym
  i drugim piętrze wyposażone są w balkony o powierzchni 7 m2.

  Do dyspozycji mieszkańców, nieopodal kompleksu Błękitna Laguna, oddany zostanie plac zabaw, który ucieszy najmłodszych i pozwoli im nawiązać nowe znajomości w piaskownicy oraz wygodna wózkownia. W okolicy znajduje się dużo tras spacerowych i szlaków turystycznych. Dostępność także tras rowerowych sprawi, że zadbasz również o aktywny wypoczynek. Odwiedź nasze biuro i sprawdź jakie jeszcze jest dostępne na sprzedaż nowe mieszkanie. Siechnice to gwarancja spokoju, relaksu i ciszy, z dala od hałasu dużego miasta.

 • Wygoda

  Nowoczesna architektura budynków to kolejny znak rozpoznawczy Osiedla Laguna.

  W pakiecie z mieszkaniem możesz zakupić wygodne miejsce postojowe oraz komórkę lokatorską, w której bezpiecznie schowasz rodzinne skarby. Dla zapewnienia wygody cała inwestycja podłączona zostanie do sieci miejskiego ogrzewania, dzięki czemu miesięczne koszty utrzymania pozostaną niewielkie.

  Nie bez znaczenia dla komfortu mieszkańców jest fakt, iż każde z mieszkań jest doskonale doświetlone dzięki odpowiedniej liczbie okien. Przemyślany projekt całej inwestycji sprawia, że urządzone przez Ciebie, wymarzone, rodzinne mieszkanie będzie nie tylko piękne, ale również w pełni funkcjonalne. Odwiedź nasze biuro lub skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o inwestycjach deweloperskich w Siechnicach.

  ofercie znajdziesz dwupoziomowe mieszkanie, które otoczone jest nowoczesną infrastrukturą, jak i nowe mieszkania z dużym ogródkiem. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem!

 • Mieszkanie bez wkładu własnego

  Wybrane lokale dostępne z kredytem mieszkaniowym z gwarantowanym wkładem własnym:

  * Brak wymogu wkładu własnego

  * Możliwość spłaty części kapitału przez BGK z tytułu spłaty rodzinnej

  * Kredyt udzielony w walucie PLN, na okres co najmniej 15 lat

  * Możliwość sfinansowania kredytem remontu/ wykończenia mieszkania

Skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży i zrób pierwszy krok w stronę własnego „M”.

tel.: 71 785 59 81 do 82


Wrocław, ul. Nowy Świat 30

Budynek Nicolas Business Center

(róg ul. Św. Mikołaja)

Biuro sprzedaży

biuro@republikawnetrz.pl

Anna Rubas
+48 601 561 111


Nikola Fidler-Poręba
+48 607 274 777


Kredyty

kredyty@republikawnetrz.pl

Piotr Remian
+48 508 222 148

DZIAŁ TECHNICZNY

Jakub Bolisęga tel.+48 607387733