Apartamenty Brylantowa – już wkrótce w sprzedaży!

Prace na naszych obecnych inwestycjach idą pełną parą, a już wkrótce w naszej ofercie pojawi się kolejna  – Apartamenty Brylantowa.

Czyli Duże mieszkania w dobrej lokalizacji.

To kameralne osiedle zlokalizowane na wrocławskim Ołtaszynie przy ulicy Brylantowej 10. Powstanie tu aż 36 przestronnych apartamentów rozlokowanych w sześciu dwupiętrowych willach.

Za naszą inwestycją będą przemawiać konkretne atuty.

Zaoferujemy Ci przestronne lokale o powierzchniach od 62 m2 do 123 m2, część z antresolami. To jeszcze nie wszystko! Przemyślana inwestycja zakładać będzie jedynie po dwa mieszkania na jednym poziomie, wybrane z nich posiadać będą zarówno łazienkę, jak i osobną toaletę.

Wille oraz same apartamenty wyposażone zostaną w szereg rozwiązań, które zapewnią Ci wygodę.

Jeżeli zdecydujesz się zamieszkać na parterze, ciepłe, letnie wieczory spędzisz na przestronnym tarasie ogrodowym przynależnym do Twojego mieszkania. Wybierając apartament na wyższej kondygnacji poranną kawę wypijesz na własnym, dużym  balkonie. Do Twojej dyspozycji oddajmy także bezpieczny parking podziemny, w ramach którego do każdego z mieszkań przypisane zostaną dwa miejsca parkingowe. Nie zapomnieliśmy przy tym o możliwości ładowania samochodów elektrycznych oraz instalacji fotowoltaicznej, która będzie zasilać części wspólne budynku – te wyposażone dodatkowo w czujniki światła.

Od teraz każda pora roku będzie Twoją ulubioną! W upalne dni ukojenie przyniesie centralna klimatyzacja, w którą wyposażone zostaną wszystkie lokale. Trzyszybowe okna w apartamentach w standardzie zawierać będą rolety zewnętrzne, które skutecznie ochronią przed słońcem i zapewnią Ci poczucie intymności zawsze gdy tego zechcesz.

Apartamenty Brylantowa powstaną na wrocławskim osiedlu Ołtaszyn. Sąsiedztwo stanowić będą wyłącznie niskie budynki, dzięki czemu otoczenie będzie przyjazne, kameralne, przypominające klimatem osiedla podmiejskie.

Apartamenty Brylantowa to dobry projekt i dobra inwestycja dla Ciebie i Twojej rodziny. Jeśli poszukujesz przestrzennego mieszkania na zamkniętym osiedlu, w kameralnym i bezpiecznym otoczeniu, gwarantujemy, że to jest właśnie ten produkt.

Jeżeli szukasz balansu pomiędzy mieszkaniem w centrum a podmiejską atmosferą, znajdziesz go w swoim nowym apartamencie przy ul. Brylantowej 10. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji na mapie Wrocławia.

Już wkrótce w sprzedaży.

Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy Cię do zapisania się do naszego newslettera oraz śledzenie naszych mediów społecznościowych.

tel.: 71 785 59 81 do 82


Wrocław, ul. Nowy Świat 30

Budynek Nicolas Business Center

(róg ul. Św. Mikołaja)

Biuro sprzedaży

biuro@republikawnetrz.pl

Anna Rubas
+48 601 561 111


Nikola Fidler
+48 607 274 777


Kredyty

kredyty@republikawnetrz.pl

Piotr Remian
+48 508 222 148

DZIAŁ TECHNICZNY

Jakub Bolisęga tel.+48 607387733