Wrocław - mieszkania

Wiarygodny deweloper

Nieważne jak nazwiemy nasze miasto, ważne że z sukcesem tworzymy jego piękno. Wierzymy, że to w domowym zaciszu rodzi się prawdziwa miłość oraz bliskość. Często to właśnie w czterech ścianach kiełkują i dojrzewają przełomowe idee. Na wrocławskim rynku działamy nieprzerwanie od 2004 roku. Realizowane przez nas projekty charakteryzują się ponadczasowym stylem i najwyższym poziomem estetyki. Wszystkie inwestycje zapewniają bezsprzeczną wygodę oraz pełną funkcjonalność.

Najważniejszy dla nas zawsze jesteś Ty,
Twoje marzenia, oczekiwania i plany.

Podczas projektowania mieszkań przykładamy wagę do najdrobniejszych szczegółów. Dzięki dobrze zaaranżowanej przestrzeni możesz spędzać miło czas w pojedynkę, z ukochaną osobą, dużą rodziną oraz przyjaciółmi. Żyj pełnią życia – dokładnie tak, jak chcesz.

Chcemy, aby dom kojarzył Ci się wyłącznie z tym co najlepsze, dlatego też na co dzień współpracujemy z wyjątkowymi architektami i profesjonalnymi projektantami wnętrz.

 • od 2004

  roku na rynku

 • 15

  zrealizowanych
  inwestycji

 • 150

  mieszkań
  w ofercie

 • 2

  inwestycje
  w sprzedaży

 • 7500

  zadowolonych
  klientów

Łączy nas pasja do projektowania i budowania nieruchomości

Zależy nam na tym, aby Twoje najbliższe otoczenie było nie tylko piękne, ale również funkcjonalne. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem w branży deweloperskiej. Skutecznie i odważnie kreujemy rzeczywistość Wrocławia oraz najbliższych okolic. Nie uznajemy półśrodków. Naprawdę cenimy Twój czas i pieniądze. Projektujemy różnorodne inwestycje, abyś mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Cieszymy się, że możemy współtworzyć Twój świat!

Zapewniamy

 • Jakość budownictwa

  Najwyższa jakość budownictwa

  Ważne, aby dom kojarzył Ci się wyłącznie z tym co najlepsze, z bezpieczeństwem oraz komfortem. Dlatego też na co dzień współpracujemy z wyjątkowymi architektami i profesjonalnymi projektantami wnętrz. Korzystamy z wysokiej klasy materiałów budowlanych oraz wykończeniowych.

 • Estetyczne projekty mieszkań

  Estetykę w każdym calu

  Jesteśmy wrażliwi na piękno, dlatego też tworzymy projekty niebanalne i ponadczasowe. Stawiamy na proste formy, które się nie nudzą i nie wychodzą z mody po kilku latach. Nie uznajemy kompromisów, dlatego korzystamy wyłącznie z najlepszych, sprawdzonych rozwiązań.

 • Funkcjonalne mieszkania

  Funkcjonalność

  Żyj pełnią życia – dokładnie tak, jak chcesz i lubisz. Dzięki dobrze zaaranżowanej przestrzeni możesz spędzać miło czas w pojedynkę, z ukochaną osobą, dużą rodziną oraz przyjaciółmi. Zobacz jak wiele różnych możliwości przygotowaliśmy z myślą o Twoim komforcie.

 • Wykończenie wnętrza

  Standard wykończenia wnętrz

  Wiemy, że ludzie są różni i mają różne potrzeby dotyczące mieszkania. Nie narzucamy jedynego, słusznego standardu wykończenia wnętrz. Wszystkie nasze inwestycje dostępne są w standardzie deweloperskim, natomiast części wspólne budynków wykończone są zawsze pieczołowicie, z wykorzystaniem najlepszych materiałów.

 • Doradztwo kredytowe

  Doradztwo kredytowe

  Formalności zostaw innym, a Ty zajmij się sobą! Przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy pozyskania finansowania na zakup nieruchomości – w pełni profesjonalnie, bez ukrytych kosztów czy pojawiających się problemów.

Mapa inwestycji

 • Inwestycje zrealizowane
 • Inwestycje w sprzedaży
 • Wszystkie inwestycje

tel.: 71 785 59 81 do 82


Wrocław, ul. Nowy Świat 30

Budynek Nicolas Business Center

(róg ul. Św. Mikołaja)

Biuro sprzedaży

biuro@republikawnetrz.pl

Anna Rubas
+48 601 561 111


Nikola Fidler-Poręba
+48 607 274 777


Kredyty

kredyty@republikawnetrz.pl

Piotr Remian
+48 508 222 148

DZIAŁ TECHNICZNY

Jakub Bolisęga tel.+48 607387733