Atrakcyjne inwestycje deweloperskie we Wrocławiu

Inwestycje mieszkaniowe to jeden z najpopularniejszych sposobów lokowania kapitału. Aby skutecznie go wykorzystać, należy wybierać odpowiednie lokale. Pod uwagę trzeba wziąć m.in. lokalizację budynku, rozmiar powierzchni czy typ nieruchomości.

Inwestycje jako sposób lokowania pieniędzy

Lokowanie pieniędzy w zakup mieszkania jest sprawdzonym i pewnym sposobem na powiększenie majątku, a liczba oddawanych mieszkań rośnie. Aby inwestycja mieszka była trafiona, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Jednak zakup nowego mieszkania na rynku pierwotnym, które ma atrakcyjną lokalizację, najczęściej wiąże się z bezpieczeństwem i satysfakcjonującym zwrotem. Aby trafnie zainwestować pieniądze, dobrze jest wybrać dewelopera sprawdzonego i godnego zaufania, który stanie się naszym partnerem.

Mieszkania na sprzedaż Wrocław – opłacalność inwestycji w stolicy Dolnego Śląska

Można spotkać się z opiniami, że inwestycje w nowe mieszkania w dużych miastach przestają być opłacalne. Warto jednak zwrócić uwagę, że na zwrot z inwestycji mieszkaniowej wpływa wiele czynników.

Mieszkania w doskonałej lokalizacji – obrzeża czy centrum miasta?

O tym, czy inwestycja mieszkaniowo-usługowa okaże się opłacalna, w dużej mierze decyduje lokalizacja nieruchomości. Stolica Dolnego Śląska ma wiele do zaoferowania — pewne części Wrocławia cieszą się dużą lub rosnącą popularnością. Nowe inwestycje w tych miejscach przyciągają ludzi decydujących się na wynajem mieszkania lub lokalu. To wszystko sprawia, że dobrze wybrana nowa inwestycja mieszkaniowa położona we Wrocławiu jest opcją z gwarancją zysku.

Co wybrać – lokale w ruchliwym centrum miasta czy kameralny budynek mieszkaniowy powstający na obrzeżach? Wiele zależy od tego, jakim budżetem dysponujesz i jakie są Twoje potrzeby. Nieruchomości położone blisko centrum Wrocławia to liczne lokale usługowe i łatwy dostęp do wielu atrakcyjnych lokacji, takich jak Stare Miasto. Wrocławskie mieszkania położone na przedmieściach cieszą się ciszą spokojnej okolicy i otoczone są przez rozległe rekreacyjne tereny zielone.

Jak inwestować w mieszkania?

Zakup mieszkania inwestycyjnego może być lokatą – w przypadku późniejszej sprzedaży – lub sposobem na zwiększenie swoich regularnych przychodów. Jednak stawia ono także pewne wymagania. Jednym z najważniejszych jest budżet – zarówno w przypadku gotówki, jak i kredytu, potrzebna jest pewna płynność finansowa. Istotne jest także zapoznanie się z wszystkimi istotnymi cechami inwestycji – odległością od kluczowych miejsc, takich jak placówki edukacyjne, duże firmy czy centrum miasta, ale też infrastrukturą, taką jak transport i drogi, jak i charakterem osiedla. Szczegółowe przeanalizowanie oferty pozwoli podjąć właściwą decyzję.

Inwestycje a powierzchnia mieszkania

Rynek pierwotny jest zróżnicowany – można na nim znaleźć zarówno przestronne dwupoziomowe mieszkanie, jak i funkcjonalną kawalerkę. Odpowiednio przemyślana i zaplanowana inwestycja pozwoli osiągnąć zysk niezależnie od metrażu czy tego, jaka jest liczba pokoi. Rozmiar mieszkania to jeden z elementów większej całości i powinien być dobrany w zależności od innych warunków. Inwestowanie w nieruchomości obejmuje również patrzenie na inwestycję w perspektywie kilkunastu lat – jeśli przyjrzysz się temu, jaki potencjał ma konkretna lokalizacja i inwestycja, zwiększasz swoje szanse na trafną decyzję. Trzypokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu Wrocławia lub okolicznych miast to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, a kawalerka w ścisłym centrum pozwala z łatwością wynajmować lokal studentom lub pracującym singlom.

 

tel.: 71 785 59 81 do 82


Wrocław, ul. Nowy Świat 30

Budynek Nicolas Business Center

(róg ul. Św. Mikołaja)

Biuro sprzedaży

biuro@republikawnetrz.pl

Anna Rubas
+48 601 561 111


Nikola Fidler-Poręba
+48 607 274 777


Kredyty

kredyty@republikawnetrz.pl

Piotr Remian
+48 508 222 148

DZIAŁ TECHNICZNY

Jakub Bolisęga tel.+48 607387733