HALOrepublika - relacja z eventu - 1

HALOrepublika

Wyjątkowy świat elegancji, wytwornej zabawy i sportowych rozgrywek zawitał do Republiki Wnętrz. 18 maja mieliśmy okazję zorganizować event dedykowany najnowszej inwestycji Halo, który odbył się w Toya Golf & Country Club, w Wiszni Małej. Impreza poprowadzona została przez niezawodnego Macieja Dowbora, a najlepszy polski golfista Adrian Meronk pełnił rolę eksperta i nauczyciela, który wprowadził zaproszonych do świata elitarnego sportu.
Na Gości czekała masa atrakcji – m.in. występ jazz bandu, fireshow prezentowane przez aktorów spektaklu „Prometeusz”, strefy livecooking, cygar, piwa rzemieślniczego oraz przestrzenie do gry w blackjacka. Ponadto przeprowadzona została aukcja charytatywna na rzecz Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla dzieci, podczas której do wylicytowania był m.in.: kadr z filmu Vincent, strój żużlowy Macieja Janowskiego oraz Fotografia Szymona Brodziaka.
Wszystkim Gościom i osobom zaangażowanym w organizację serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również Partnerom wydarzenia: mBank private banking oraz Porsche Centrum Wrocław. HALOrepublika przechodzi do historii Republiki Wnętrz.

tel.: 71 785 59 81 do 82


Wrocław, ul. Nowy Świat 30

Budynek Nicolas Business Center

(róg ul. Św. Mikołaja)

Biuro sprzedaży

biuro@republikawnetrz.pl

Anna Rubas
+48 601 561 111


Nikola Fidler-Poręba
+48 607 274 777


Kredyty

kredyty@republikawnetrz.pl

Piotr Remian
+48 508 222 148

DZIAŁ TECHNICZNY

Jakub Bolisęga tel.+48 607387733