Sołtysowicka 21 C

Sołtysowicka 21 C - MIKRO MIESZKANIA

Nasza nowa inwestycja to 250 mikro mieszkań o powierzchniach od 14,5 m2 do 45 mkw. Są to głównie lokale składające się z niewielkiego przedpokoju, łazienki i pokoju z aneksem kuchennym. Część mieszkań posiada balkony. Przygotowaliśmy także kilka lokali dwupokojowych, wszystkie z aneksami kuchennymi w każdym z pokoi. Budynek oferuje pralnię samoobsługową i hol z recepcją, a dla zmotoryzowanych garaż podziemny.
Funkcjonalne lokale o małych metrażach gwarantują zyski z najmu długo i krótkoterminowego.
W bardzo atrakcyjnej cenie można zakupić nową nieruchomość w świetnej lokalizacji i nowoczesnym, eleganckim budynku.
Kupując mikro mieszkanie klient nabywa prawo własności nieruchomości lokalowej wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, czyli we własności gruntu i częściach wspólnych budynku Wrocławskie osiedle Karłowice, miejsce pełne zieleni, lubiane przez mieszkańców za bliskość centrum, z pełnym zapleczem usługowym i doskonałą komunikacją. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się Instytut Filozofii, Instytut Socjologii, Instytut Studiów Międzynarodowych, Wydział Nauk Społecznych oraz Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu.

HALO APARTAMENTY

UL. TĘCZOWA 29A-31A, WROCŁAW STARE MIASTO

Halo to nowy projekt realizowany przez wrocławskiego dewelopera Republikę Wnętrz. Przewiduje on budowę dwóch kameralnych budynków na terenie Przedmieścia Świdnickiego w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku. W najbliższej okolicy inwestycji znajdują się tereny spacerowe m.in. Promenada Staromiejska i Park Staromiejski, parki biznesu Wrocławski Park Przemysłowy i Wrocławski Park Technologiczny, centra kultury oraz uczelnie wyższe.
Inwestycja znajduje się w idealnej lokalizacji dla wymagających Klientów chcących zamieszkać w sercu stolicy Dolnego Śląska. Jest to również bezkonkurencyjna lokata kapitału z możliwością wynajmu krótko i długoterminowego.
Parter budynków to powierzchnie usługowo – biurowe typu open space dające możliwość dowolnej aranżacji dla nabywców lub ich najemców. Łącznie przewidziano 13 lokali użytkowych o powierzchniach od 28 do 232 mkw.
Pozostałe kondygnacje apartamentowca Halo to lokale mieszkalne o powierzchniach od 25 do 78 mkw. Większość z nich posiada własny balkon, loggię lub taras oraz pomieszczenie przynależne w postaci komórki lokatorskiej.

MICROKLIMAT

ul. Żegiestowska 5, Krzyki Gaj, Wrocław

MICROKLIMAT - to kolejna inwestycja Republiki Wnętrz położona na wrocławskich Krzykach, na osiedlu Gaj przy ul. Żegiestowskiej.
MICROapartamenty - 202 jednopokojowe mieszkania o powierzchniach od 23 m2 do 42 m2 komfortowo urządzone pod klucz
z gwarancją wynajmu i profesjonalną obsługą doświadczonego operatora.
KLIMATyczne mieszkania - 61 mieszkań 2-3 pokojowych, oddawanych w standardzie deweloperskim, każde z wygodnym balkonem.
Idealna lokalizacja, w niewielkiej odległości od centrum miasta, w zasięgu większości wrocławskich uczelni, z doskonałym węzłem komunikacyjnym i pełną infrastrukturą to najlepsze miejsce do życia i inwestowania w dużym mieście.

Supernova

ul. Gagarina 46-60, Muchobór Wielki, Wrocław

SUPERNOVA to wyjątkowa inwestycja położona na Muchoborze Wielkim, przy ul. Gagarina skierowana do wymagających klientów, wyróżniająca się elegancką i nowoczesną architekturą. Podział przestrzeni został tak zaprojektowany, aby spełnić oczekiwania singli, par i rodzin z dziećmi. Budynek podzielony został na 9 segmentów z wygodnymi windami w każdej, co nadaje inwestycji kameralnego charakteru. Projekt oferuje 87 mieszkań, 1-4 pokojowych, o metrażach od 23 m2 do 85 m2. Lokale na parterze będą posiadały zielone ogródki, a każde z mieszkań na wyższych piętrach jeden, dwa, a nawet trzy balkony.

Osiedle Przystań

Ul. Chałupnicza 21A, Swojczyce, Wrocław

Osiedle Przystań to wyjątkowe miejsce na Swojczycach. Powstanie tu ponad 150 mieszkań o metrażach od 26 do 87 m2. Każde z komfortowym balkonem oraz dużymi, jasnymi oknami. Dla wygody mieszkańców przewidzieliśmy windy, komórki lokatorskie oraz 139 miejsc postojowych. Zadbaliśmy również o rozwiązania pozwalające dowolnie łączyć kilka mieszkań w całkowicie nową przestrzeń, którą pomożemy funkcjonalnie zaplanować.

Cafe Południe – Ul. Gerberowa 8, Krzyki, Wrocław

Cafe Południe to zespół budynków położonych na Wojszycach, w zaciszu południowej części miasta. Niska, dwupiętrowa zabudowa oraz nowoczesna, elegancka architektura idealnie wpisują się w otoczenie domków jednorodzinnych. Dwupoziomowe mieszkania to spełnienie marzeń dla osób ceniących otwartą przestrzeń i swobodę aranżacji. W pobliżu znajdują się atrakcyjne tereny rekreacyjne oraz wygodne połączenia komunikacyjne z centrum miasta i Bielanami Wrocławskimi.

 

24 mieszkania – 3 lub 4-pokojowe - o dużych metrażach.

Kameralne osiedle budynków mieszkalnych, położone w miejscowości Jaksonów.

nowa jakość w Kiełczowie

Apartamenty Vertigo to kameralny budynek usługowo–mieszkalny, zlokalizowany w centralnej części Kiełczowa – przy ulicy Szkolnej, w bezpośrednim sąsiedztwie szkoły podstawowej. W pobliżu znajdują się ponadto m.in.: przystanek autobusowy, sklepy, przychodnia, praktyka lekarza rodzinnego, poczta, apteka.

Zamieszkaj wśród zieleni

Cztery nieduże budynki w zabudowie szeregowej mieszczące w sumie osiem lokali mieszkalnych, zlokalizowane w Kiełczowie przy ulicy Wilczyckiej. Każdy segment posiada osobne wejście prowadzące do dwóch mieszkań. Istnieje możliwość zakupu jednego segmentu jako domu jednorodzinnego, bądź każdego z lokali osobno.

Domy jednorodzinne w szeregowej zabudowie

Kompleks dwóch budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej (osiem szeregów), dostępny w wariancie 127,3 lub 162,6 m2, z wbudowanym garażem, dodatkowym miejscem na samochód przed domem oraz własnym ogrodem. Idealny dla cztero lub pięcioosobowej rodziny.

kameralnie i komfortowo

Mieszkania w kameralnej zabudowie, zlokalizowane na wrocławskich Pilczycach, przy ul. Górniczej. Dużym atutem lokalizacji, szczególnie dla osób niezmotoryzowanych jest bliskość przystanków komunikacji miejskiej, zarówno autobusowego jak i tramwajowego. Do Rynku Wrocławia jest ok. 5 km.

Kameralne mieszkania z ogródkiem

Villa Siesta to kameralny budynek składający się z dwóch segmentów, zlokalizowany w Wilczycach przy ul. Borowej w północno-wschodniej aglomeracji Wrocławia. Każdy segment posiada osobne wejście prowadzące do dwóch mieszkań.

Do zaprojektowanych lokali przynależą ogródki oraz miejsca parkingowe. Budynek został zaprojektowany z materiałów o wysokich parametrach technicznych, pozwalających na oszczędne i bezpieczne ich użytkowanie. Dzięki różnorodności rozwiązań każdy znajdzie przestrzeń odpowiednią dla siebie i swojej rodziny.

Domy jednorodzinne wolnostojące z ogrodem

Osiedle Cyprysowe – dwadzieścia domów jednorodzinnych wolnostojących o ciekawej i spójnej architekturze.
Każdy z mieszkańców posiada swoją własną zieloną przestrzeń (ogród o powierzchni ok 800 m2) a wnętrze domu o pow. ok. 150 m2 zostało funkcjonalnie i nowocześnie zaaranżowane.

Wille Podmiejskie dla wymagających

Sielskie Osiedle to kompleks trzydziestu domów jednorodzinnych zaprojektowanych z myślą o najbardziej wymagających i ceniących wygodę klientach.
Wille Podmiejskie o podwyższonym standardzie o powierzchni ok 150 m2 z garażem i kameralnym ogrodem, łączą bliskość miasta i jego atrakcji ze spokojem otaczającej natury.