Kalendarz charytatywny dla fundacji „SOS Wioski dziecięce”

Ten rok zaczął się dla nas naprawdę szczególnie. 20 stycznia 2022 mieliśmy okazję wziąć udział w uroczystej premierze Kalendarza Gwiazd stworzonego na rzecz fundacji „SOS Wioski dziecięce”. Jesteśmy dumni, ponieważ na jego okładce, u boku Pana Macieja Orłosia, znalazła się nasza Dyrektor ds. Inwestycji Natalia Synowiec.

Fundacja na co dzień zajmuje się pomocą dzieciom opuszczonym, osieroconym oraz zagrożonym utratą opieki rodziców. Jej wkład w przyszłość wielu osób jest nieoceniony. Dlatego właśnie postanowiliśmy ją wesprzeć i wziąć udział w tej niezwykłej akcji.

Premiera kalendarza, która odbyła się w styczniu, połączona została z aukcją charytatywną przedmiotów przekazanych przez darczyńców. Było to wyjątkowe spotkanie bohaterów kart kalendarza, pozujących artystów oraz firm wspierających fundację ze znakomitą Dyrektor Krajową Stowarzyszenia – Barbarą Rajkowską.
Całkowity dochód ze sprzedaży i z licytacji podarowanych przedmiotów zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Dziękujemy redakcji BusinessWoman&Life za zaproszenie do pracy przy tworzeniu kalendarza.
To piękna akcja i szczyny cel.

Serdecznie zapraszamy do zakupu kalendarza.

tel.: 71 785 59 81 do 82


Wrocław, ul. Nowy Świat 30

Budynek Nicolas Business Center

(róg ul. Św. Mikołaja)

Biuro sprzedaży

biuro@republikawnetrz.pl

Anna Rubas
+48 601 561 111


Nikola Fidler-Poręba
+48 607 274 777


Kredyty

kredyty@republikawnetrz.pl

Piotr Remian
+48 508 222 148

DZIAŁ TECHNICZNY

Jakub Bolisęga tel.+48 607387733