Mieszkania na sprzedaż – Wrocław Gaj i okolice

Gaj jest wrocławskim osiedlem, które znajduje się w południowej części stolicy Dolnego Śląska. Osiedle Gaj zamieszkuje około 20 tysięcy mieszkańców. Jego historia jest bardzo ciekawa, ponieważ dopiero w 1904 zostało ono włączone w struktury miasta Wrocław. Układ urbanistyczny sprawia, że jest tam dużo zieleni, między innymi Park Skowroni i Park generała Władysława Andersa. Świetny podział przestrzeni pozwala łączyć codzienne obowiązki z wypoczynkiem i rekreacją na miejscu. Ponadto bardzo sprzyja on sąsiedzkiej integracji, dzięki czemu społeczność Gaju jest tutaj zżyta ze sobą. Znajdujące się na wrocławskich Krzykach osiedle Gaj to także bardzo dobre miejsce do tego, aby ulokować swój kapitał w nieruchomościach.

Mieszkania na wrocławskich Krzykach – Osiedle Gaj

Chcesz kupić mieszkanie dla siebie lub swojej rodziny na osiedlu Gaj? A może zainwestować i czerpać dochód z najmu długoterminowego lub krótkoterminowego? Sprawdź naszą ofertę nieruchomości na sprzedaż. Wrocławskie osiedle Gaj cieszy się bardzo dobrą opinią wśród mieszkańców. Z racji tego, że jest oddalone od centrum Wrocławia, oferuje spokojną okolicę, idealną do wypoczynku, a natężenie ruchu jest niewielkie. Dostęp do trzech linii tramwajowych i dwudziestu autobusowych sprawia, że inwestorzy coraz częściej szukają tam swojego mieszkania.

Inwestowanie w mieszkania z rynku pierwotnego jest jednym z najlepszych i najefektywniejszych sposobów na lokowanie własnego kapitału. Mając wolne środki, które można przeznaczyć na zakup nieruchomości, warto wybrać atrakcyjne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Jest to gwarancja satysfakcji i szybkiego zwrotu z inwestycji. W naszej ofercie znajdziesz dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, jak również trzypokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe.

Mieszkanie Wrocław Gaj

Kameralne osiedle Gaj to jedno z tych miejsc, gdzie inwestorzy najchętniej kupują mieszkania. Przede wszystkim jest to lokalizacja cicha, spokojna i doskonale skomunikowana z pozostałymi dzielnicami stolicy Dolnego Śląska. Można tutaj wypocząć od wielkomiejskiego zgiełku, a tereny zielone zachęcają do uprawiania aktywności fizycznej. Otoczenie nieruchomości sprawia, że jest to bezpieczne osiedle. Jeśli chcesz ulokować swój kapitał w mieszkaniu inwestycyjnym to zapraszamy do kontaktu. Mamy bogatą ofertę nieruchomości, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Szukasz mieszkania w innej lokalizacji?
Sprawdź całą naszą ofertę!

tel.: 71 785 59 81 do 82


Wrocław, ul. Nowy Świat 30

Budynek Nicolas Business Center

(róg ul. Św. Mikołaja)

Biuro sprzedaży

biuro@republikawnetrz.pl

Anna Rubas
+48 601 561 111


Nikola Fidler-Poręba
+48 607 274 777


Kredyty

kredyty@republikawnetrz.pl

Piotr Remian
+48 508 222 148

DZIAŁ TECHNICZNY

Jakub Bolisęga tel.+48 607387733