Mieszkania na sprzedaż Wrocław Nowy Dwór i okolice

Nowy Dwór to osiedle mieszkaniowe, na którym znajdują się liczne bloki, tereny zielone i place zabaw oraz niezbędne sklepy i instytucje publiczne. Najbardziej charakterystyczną częścią tego regionu Wrocławia jest Park Tysiąclecia, a sama lokalizacja znajduje się niedaleko Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Mikołaja Kopernika. W jednym miejscu znajduje się praktycznie wszystko to, co trzeba do życia. Osiedle Nowy Dwór jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta, a także pozostałymi jego dzielnicami. Ponadto oferuje ono szereg możliwości, które potencjalny inwestor, szukający mieszkania na sprzedaż, z pewnością doceni.

Wrocław Nowy Dwór – inwestycja w mieszkania

Nowy Dwór to osiedle idealne dla osób, które mają kapitał na inwestycję w mieszkanie. Klimatyczne i kolorowe szlaki piesze ciągnące się przez Park Tysiąclecia to jedne z najpiękniejszych tras do joggingu czy rodzinnego spacerowania, a także jazdy na rowerze. Atutem osiedla jest bliskość szkół, stacja kolejowa i kryty basen. Ponadto znajdują się tam szkoły, przedszkola i markety.

W naszej ofercie możesz znaleźć wyjątkowe mieszkania na sprzedaż położone w najpiękniejszych dzielnicach Wrocławia. Do wyboru są nieruchomości zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, jak i na jego obrzeżach, co szczególnie doceniają osoby poszukujące spokoju i ciszy oraz odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku. Szeroka oferta mieszkań sprawia, że każdy inwestor znajdzie w niej wymarzoną nieruchomość. Jeżeli zależy Ci na bezpiecznym ulokowaniu swoich środków pieniężnych, to kupno mieszkania inwestycyjnego czy też na cele prywatne jest najlepszym rozwiązaniem.

Mieszkania Wrocław Nowy Dwór

Chcesz znaleźć idealne mieszkania pod inwestycję? Które będzie w stanie deweloperskim i będziesz mógł urządzić, jak tylko zechcesz? Inwestycja w lokale mieszkalne to jeden z najlepszych sposobów inwestowania kapitału w obecnych czasach. Istotna jest dogodna i atrakcyjna lokalizacja, jak również powierzchnia mieszkania i typ nieruchomości.

Kupując mieszkanie inwestycyjne od dewelopera masz gwarancję bezpieczeństwa i tego, że osiągniesz zwrot zainwestowanych środków. Możesz je od razu wynajmować lub po latach sprzedać za znacznie wyższą cenę. . Wystarczy stworzyć przytulne wnętrze, a wyjątkowe mieszkanie będzie cieszyło się dużym zainteresowaniem najemców.

Interesuje Cię kawalerka, dwupokojowe mieszkanie lub mieszkanie z ogrodem? Sprawdź naszą ofertę nieruchomości!

 

Szukasz mieszkania w innej lokalizacji?
Sprawdź całą naszą ofertę!

tel.: 71 785 59 81 do 82


Wrocław, ul. Nowy Świat 30

Budynek Nicolas Business Center

(róg ul. Św. Mikołaja)

Biuro sprzedaży

biuro@republikawnetrz.pl

Anna Rubas
+48 601 561 111


Nikola Fidler-Poręba
+48 607 274 777


Kredyty

kredyty@republikawnetrz.pl

Piotr Remian
+48 508 222 148

DZIAŁ TECHNICZNY

Jakub Bolisęga tel.+48 607387733