Apteka św. Huberta

F1.1 Apartament
  • 4 pokoje
  • 98.27 m2
  • 1 piętro
  • Balkon 16.53 m2
  • CENA ZA M2: 15800.00 zł brutto
  • CENA ZA CAŁOŚĆ: 1552666.00 zł brutto
  • KARTA LOKALU pobierz
  • PROSPEKT INFORMACYJNY pobierz
TERMIN ZAKOŃCZENIA INWESTYCJI: IV kwartał 2026
Zamknięte osiedle
Wysoka jakość wykończenia części wspólnej
Wysoka jakość wykończenia części wspólnej
Winda cichobieżna w budynku
Winda cichobieżna w budynku
Wideodomofon
Wideodomofon
System rozpoznawania twarzy i sczytywania tablic
System rozpoznawania twarzy i sczytywania tablic

Odkryj, co wyróżnia to mieszkanie

Cztery pokoje na jednym poziomie i okna na trzy strony świata od razu pokazują, jak dobrze doświetlona i jak duża jest to przestrzeń. Apartament o powierzchni 98,27 m² to układ, który można dopasować do własnych potrzeb.

Salon z aneksem może pozostać w obecnej formie albo zostać powiększony kosztem jednego z pokoi, tworząc bardziej otwartą strefę dzienną. Osobna łazienka i dodatkowe wc ułatwiają codzienne funkcjonowanie, a w strefie wejściowej można wydzielić garderobę. Duży balkon o powierzchni 16,53 m² jest dostępny z części dziennej i stanowi naturalne miejsce do spędzania czasu na zewnątrz.

To mieszkanie dobrze sprawdzi się dla osób, które lubią poczucie dużej przestrzeni i wygodę życia na jednym poziomie, bez konieczności dzielenia jej na kilka kondygnacji.