Apteka św. Huberta

C2.2 Apartament
  • 2 pokoje
  • 90.29 m2
  • 2 piętro
  • Balkon 16.53m2, Taras 9.65 m2
  • CENA ZA M2: 15800.00 zł brutto
  • CENA ZA CAŁOŚĆ: 1426582.00 zł brutto
  • KARTA LOKALU pobierz
  • PROSPEKT INFORMACYJNY pobierz
TERMIN ZAKOŃCZENIA INWESTYCJI: IV kwartał 2026
Poznaj Standard Premium
Winda cichobieżna w budynku
Winda cichobieżna w budynku
Wideodomofon
Wideodomofon
System rozpoznawania twarzy i sczytywania tablic
System rozpoznawania twarzy i sczytywania tablic
System inteligentnego domu
System inteligentnego domu
Wysoka jakość wykończenia części wspólnej
Wysoka jakość wykończenia części wspólnej

Odkryj, co wyróżnia to mieszkanie

Ten apartament na Ołtaszynie daje poczucie przestrzeni, które czuć od razu — dwa poziomy, duża strefa dzienna i dwa balkony, które realnie powiększają wnętrze. Apartament o powierzchni 90 m² znajduje się na drugim piętrze kameralnej willi. Salon z aneksem o powierzchni aż 61 m² tworzy otwartą, jasną przestrzeń do spędzania czasu.

Kuchnia jest częściowo wydzielona, ale można ją połączyć z salonem, uzyskując jeszcze bardziej swobodny układ. Antresola daje dodatkowe możliwości — można stworzyć tam prywatną strefę z łazienką lub sauną. Duży narożny balkon o powierzchni 16,53 m² oraz drugi balkon na antresoli (9,65 m²) pozwalają korzystać z części zewnętrznej na różnych poziomach. Wschodnio-południowa ekspozycja i widok na zieleń sprawiają, że wnętrze jest jasne przez większą część dnia.