Apteka św. Huberta

F2.2 Apartament
  • 2 pokoje
  • 79.70 m2
  • 2 piętro
  • 8.91 m2
  • CENA ZA M2: 16000.00 zł brutto
  • CENA ZA CAŁOŚĆ: 1275200.00 zł brutto
  • KARTA LOKALU pobierz
  • PROSPEKT INFORMACYJNY pobierz
TERMIN ZAKOŃCZENIA INWESTYCJI: IV kwartał 2026
Poznaj Standard Premium
System rozpoznawania twarzy i sczytywania tablic
System rozpoznawania twarzy i sczytywania tablic
Zamknięte osiedle
Wysoka jakość wykończenia części wspólnej
Wysoka jakość wykończenia części wspólnej
Winda cichobieżna w budynku
Winda cichobieżna w budynku
Wideodomofon
Wideodomofon

Odkryj, co wyróżnia to mieszkanie

Dwa poziomy apartamentu tworzą układ, który dobrze sprawdza się na co dzień. Apartament o powierzchni 79,90 m² na drugim piętrze kameralnej willi to dobrze wykorzystana powierzchnia. Pierwszy poziom mieszkania (51 m²) tworzy wygodne miejsce do wspólnego spędzania czasu. Kuchnia jest częściowo wydzielona, ale można ją połączyć z salonem, uzyskując bardziej jednolity układ.

Duża antresola daje dodatkowe możliwości — można zaplanować tam łazienkę albo osobną strefę do odpoczynku. Balkon o powierzchni 8,91 m² wychodzi z salonu i jest skierowany na południe. Dzięki wschodnio-południowej ekspozycji wnętrze jest dobrze doświetlone, a zieleń za oknem daje naturalne wyciszenie.

Salon jest miejscem, w którym toczy się codzienność, a antresola daje możliwość stworzenia spokojniejszej, bardziej prywatnej strefy. To mieszkanie będzie odpowiednie dla osób, które lubią otwartą przestrzeń i chcą urządzić ją zgodnie z własnym stylem życia.