Supernova

Supernova to miejsce, w którym można odpocząć od zgiełku miasta, a jednocześnie mieć je na wyciągnięcie ręki. To dobrze przemyślany kompromis. Inwestycja Supernova zlokalizowana jest na wrocławskim osiedlu Muchobór Wielki. Elegancka architektura, sympatyczna okolica, cisza i święty spokój – to najważniejsze zalety tego nowego miejsca do życia.

 • 8 km

  od Rynku

 • daleko

  od zgiełku miasta

 • blisko

  terenów zielonych

 • z funkcjonalną

  architekturą

SUPERNOVA to wyjątkowa inwestycja położona na Muchoborze Wielkim, przy ul. Gagarina. Skierowana została do wymagających klientów. Wyróżnia się elegancką i nowoczesną architekturą. Podział przestrzeni został tak zaprojektowany, aby spełnić oczekiwania singli, par i rodzin z dziećmi. Budynek podzielony został na 9 segmentów z wygodnymi windami, co nadało inwestycji kameralnego charakteru. Położenie w drugiej linii zabudowy od głównej ulicy zapewniło ciszę i spokój, a wewnętrzne patio z placem zabaw i miejscami do wypoczynku, dało mieszkańcom własną przestrzeń także na zewnątrz.

Projekt oferował 87 mieszkań, 1-4 pokojowych, o metrażach od 23 m2 do 85 m2. Szczególną uwagę zwróciliśmy na to, aby układy pomieszczeń dawały przyszłym mieszkańcom komfort, przestrzeń i ergonomię. Lokale na parterze posiadają zielone ogródki, a każde z mieszkań na wyższych piętrach jeden, dwa, a nawet trzy balkony. W podziemnej hali garażowej zaprojektowano 98 miejsc parkingowych oraz 34 komórki lokatorskie. Nowoczesny styl architektury budynku uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu na elewacji nie tylko tynków w stonowanej kolorystyce, ale także ozdobnych płyt, które całościowo współgrają z przeszkleniami i wykończeniem balkonów. Klatki schodowe oraz części wspólne budynku utrzymane zostały w spokojnych, klasycznych barwach, które idealnie komponują się z elewacją zewnętrzną.

tel.: 71 785 59 81 do 82


Wrocław, ul. Nowy Świat 30

Budynek Nicolas Business Center

(róg ul. Św. Mikołaja)

Biuro sprzedaży

biuro@republikawnetrz.pl

Anna Rubas
+48 601 561 111


Nikola Fidler-Poręba
+48 607 274 777


Kredyty

kredyty@republikawnetrz.pl

Piotr Remian
+48 508 222 148

DZIAŁ TECHNICZNY

Jakub Bolisęga tel.+48 607387733