Apartamenty Brylantowa – Duże mieszkania dla rodzin

Duże mieszkania w dobrej lokalizacji

Poczuj komfort oraz przestrzeń dostępną w mieszkaniach, które przygotowaliśmy dla Ciebie w ramach inwestycji zlokalizowanej na wrocławskim Ołtaszynie przy ulicy Brylantowej 10. Projekt zawiera zaledwie 36 przestronnych apartamentów rozlokowanych w sześciu dwupiętrowych willach.

 • Duże, przestronne
  mieszkania
  (od 62 m2 do 120 m2)
 • Jedynie
  6 kameralnych willi
 • Panele fotowoltaiczne,
  Stacje ładowania
  pojazdów elektrycznych
 • Parking podziemny
 • To dobry i przemyślany projekt

  Za naszą inwestycją stoją konkretne atuty.

  Oferujemy Ci przestronne lokale o powierzchniach od 62 m2 do 120 m2, część z antresolami. To jeszcze nie wszystko. Przemyślana inwestycja zakłada jedynie po dwa mieszkania na jednym poziomie, wybrane z nich  posiadają zarówno łazienkę, jak i osobną toaletę.

  Apartamenty Brylantowa to dobry projekt i dobra inwestycja dla Ciebie i Twojej rodziny. Jeśli poszukujesz przestrzennego mieszkania w kameralnym i bezpiecznym otoczeniu, gwarantujemy, że to jest właśnie ten produkt.

 • Komfortowe rozwiązania

  Wille oraz same apartamenty wyposażone zostaną  w szereg rozwiązań, które zapewnią Ci  wygodę.

  Jeżeli zdecydujesz się zamieszkać na parterze, ciepłe, letnie wieczory spędzisz na przestronnym ogródku przynależnym do Twojego mieszkania. Wybierając apartament na wyższej kondygnacji poranną kawę wypijesz na dużym  balkonie lub tarasie. Do Twojej dyspozycji oddajemy także bezpieczny parking podziemny, w ramach którego do każdego z mieszkań przypisane zostaną dwa miejsca parkingowe. Nie zapomnieliśmy przy tym o możliwości ładowania samochodów elektrycznych oraz instalacji fotowoltaicznej, która będzie zasilać części wspólne budynku – te wyposażone dodatkowo w czujniki światła.

  Od teraz każda pora roku będzie Twoją ulubioną! W upalne dni ukojenie przyniesie centralna klimatyzacja, w którą wyposażone zostaną wszystkie lokale. W sezonie grzewczym ciepło do budynków docierać będzie z własnej kotłowni, co stanowi rozwiązanie nie tylko wygodne, ale i ekologiczne. Trzyszybowe okna w apartamentach w standardzie oraz żaluzje fasadowe zewnętrzne w mieszkaniach na parterze, skutecznie ochronią przed słońcem i zapewnią Ci poczucie intymności zawsze gdy tego zechcesz.

 • Nowoczesna, pożądana okolica

  Apartamenty Brylantowa powstają  na wrocławskim osiedlu Ołtaszyn. Sąsiedztwo stanowią wyłącznie niskie budynki, dzięki czemu otoczenie jest przyjazne, kameralne i przypomina klimatem osiedla podmiejskie.

  Czas wolny oraz weekendy spędzić możesz zarówno na spacerze, jak i przejażdżkach rowerowych. Codzienne zakupy zrobisz w osiedlowych sklepach, gdzie znajdziesz ekologiczne produkty dobrej  jakości. Bliskość Bielan Wrocławskich to szybki dostęp do znajdującego się tam centrum handlowego oraz marketów.

  Południowa część Wrocławia zapewnia nie tylko jakość życia, której oczekujesz, ale też pozwala korzystać z rozwiniętej infrastruktury drogowej. Stąd łatwo dotrzesz do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, jak i Autostrady A4, by następnie wyruszyć na podbój świata.

Skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży i zrób pierwszy krok w stronę własnego „M”.

tel.: 71 785 59 81 do 82


Wrocław, ul. Nowy Świat 30

Budynek Nicolas Business Center

(róg ul. Św. Mikołaja)

Biuro sprzedaży

biuro@republikawnetrz.pl

Anna Rubas
+48 601 561 111


Nikola Fidler-Poręba
+48 607 274 777


Kredyty

kredyty@republikawnetrz.pl

Piotr Remian
+48 508 222 148

DZIAŁ TECHNICZNY

Jakub Bolisęga tel.+48 607387733