Apartamenty Brylantowa powstają

na wrocławskim osiedlu Ołtaszyn :

 • AOW – Autostradowej Obwodnicy
  Wrocławia i autostrady A4
 • Zamku Topacz wraz
  z przylegającym jeziorem
 • punktów usługowych,
  sklepów oraz różnorodnych
  restauracji
 • ścieżek rowerowych
  oraz spacerowych

Brylantowa 10 to dobry adres, który może stać się Twoim domem!

Sprawdź dokładną lokalizację

 • Okolica pełna możliwości

  Osiedle Ołtaszyn od zawsze cechowało się dużą popularnością, stając się jednym z najmodniejszych miejsc do życia we Wrocławiu. Okolica słynie z ciszy, spokoju oraz licznych terenów zielonych. Dzięki dobremu skomunikowaniu z centrum miasta w krótkim czasie znajdziesz się w samym środku  wydarzeń tętniącego życiem miasta.

  Na pewno zaskoczy Cię ogrom możliwości dostępnych na co dzień – na wyciągnięcie ręki znajdziesz restauracje, mniejsze i większe sklepy, centra medyczne, siłownie, szkoły oraz przedszkola, a także liczne punkty usługowe.

 • Środowisko naturalne

  Wybierając Apartamenty Brylantowa nie musisz rezygnować z przyjemności. Możesz spacerować, biegać, jeździć na rowerze, a także wybrać się z rodziną lub przyjaciółmi do kina albo na pyszny obiad. Dzięki  dobrej lokalizacji – na obrzeżach miasta, niestraszny Ci będzie hałas oraz inne niewygody, z którymi zmagają się mieszkańcy centrum

  To tu zregenerujesz siły po ciężkim dniu pracy.

 • Dobre miejsce do życia

  Jeżeli szukasz kompromisu pomiędzy mieszkaniem w centrum a podmiejską atmosferą, znajdziesz go w swoim nowym apartamencie przy ul. Brylantowej 10. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji na mapie Wrocławia.

  Urządź życie po swojemu! Skorzystaj z okazji i zamieszkaj w Apartamentach Brylantowa. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz odpowiedni apartament dla siebie i swojej rodziny. Przyjemne sąsiedztwo, wysoka jakość użytych materiałów, a także wygodne, ekologiczne rozwiązania otrzymasz w pakiecie z zakupionym mieszkaniem.

  Przygotowany przez nas apartamentowiec to inwestycja dopracowana pod każdym względem. Dajemy słowo, które znajduje potwierdzenie w konkretnych rozwiązaniach!

tel.: 71 785 59 81 do 82


Wrocław, ul. Nowy Świat 30

Budynek Nicolas Business Center

(róg ul. Św. Mikołaja)

Biuro sprzedaży

biuro@republikawnetrz.pl

Anna Rubas
+48 601 561 111


Nikola Fidler-Poręba
+48 607 274 777


Kredyty

kredyty@republikawnetrz.pl

Piotr Remian
+48 508 222 148

DZIAŁ TECHNICZNY

Jakub Bolisęga tel.+48 607387733